Facebook

Historia

Dawno, dawno temu w szarej rzeczywistości dużego miasta pewna mała dziewczynka zobaczyła w szufladzie swojej babci przepiękną, delikatną, tiulową kokardę.

Patrząc na nią poczuła, że ma przed sobą najpiękniejszą rzecz na świecie. Widząc
jej zachwyt, babcia podarowała jej kokardę, a dziewczynka odtąd nigdy się z nią
nie rozstawała.

Kiedy przypięła tę ogromną kokardę do małego kucyka na samym czubku swojej głowy, po raz pierwszy poczuła, że nie jest już dzieckiem – poczuła, że jest najprawdziwszą Małą Kobietką. Dzięki kokardzie czuła się zupełnie wyjątkowo i całą sobą utożsamiała się z jej pięknem oraz delikatnością – tak, że gdy ktoś pytał ją, jak się nazywa, bez wątpienia odpowiadała „Kokarda!“.

Z czasem dziewczynka podrosła. I choć skończyła międzynardową szkołę biznesu, miłość do pięknych, kobiecych dodatków w niej pozostała. Dlatego postanowiła stworzyć coś własnego i autentycznego – coś zrodzonego z jej pasji do biżuterii.

Tak właśnie powstała COCARDA – marka biżuterii, w której kobiety mogą poczuć pełnię swojego wdzięku, kobiecości i wewnętrznej siły.
Misją Cocardy jest upiekszanie odważnych i pewnych siebie kobiet w najbardziej nowoczesnym i modnym znaczeniu tego słowa.

Znajduje to swoje odzwierciedlenie nie tylko w haśle marki: „COCARD YOURSELF“, ale także – a raczej przede wszystkim – w jej unikalnych projektach.